x 

Twój koszyk jest pusty

Jeżeli nie masz czasu na wizytę, lub jeżeli jesteś spoza Szczecina, proponuje skorzystać z porad dietetyka on-line. Konsultacja dietetyczna może odbywać się poprzez videokomunikator np. skype.

Podczas dietetycznej konsultacji online przeprowadzę z Tobą wywiad żywieniowy, który pozwoli wskazać popełniane błędy żywieniowe i zaproponować sposób ich eliminacji. Następnie przedstawię „dekalog żywieniowy” – czyli podstawowe informacje i porady, które pomogą w realizacji codziennej diety. Przed rozmową z dietetykiem warto zrobić sobie następujące badania krwi:

  1. Pełną morfologię
  2. Profil lipidowy
  3. Poziom cukru we krwi

Pomogą one w ułożeniu zbilansowanej diety dopasowanej do Twojego stanu zdrowia.

Jako że naturalnym uzupełnieniem diety jest wysiłek fizyczny proponuje skorzystać z możliwości rozpisania przeze mnie indywidualnego planu treningowego (który również można zamówić online). Takie połączenie będzie nie tylko korzystnie wpływać na naszą kondycję. Pomoże także w dużo szybszy i zdrowszy sposób zrzucić zbędne kilogramy, jednocześnie chroniąc nasze mięśnie przed redukcją. Powiem więcej u niektórych osób, na samym początku przygody ze sportem, podczas odchudzania masa mieśniowa może nawet wzrosnąć. Dodatkowo warto wprowadzić suplementację. Oczywiście jest to decyzja klienta i nigdy do suplementacji nie zmuszam. Jest to tylko kolejna cegiełka do uzyskania lepszej formy fizycznej. Pamiętajmy, że suplementy nigdy nie moga zatępować nam posiłków.

Drugą możliwością, jeżeli nie chcesz kontaktować się przez videokomunikator jest wypełnienie specjalnego formularza, który pomoże mi w ułożeniu optymalnej diety.

Zacznij działać już dziś z Twoim dietetykiem online i zakup dietę, trening lub prowadzenie on-line w kilka sekund.

Jak kupić dietę, trening lub prowadzenie on-line?

Wybierz któryś z polecanych produktów lub zobacz wszystkie w moim sklepie.

Polecane