DIETA SIRTUINOWA DIETA SIRTFOOD
PrintButton

Dieta sirtuinowa dieta Sirtfood

Kupując moją Dietę sirtfood otrzymujesz:
- Moją opiekę online przez cały okres diety (odpowiedzi na wszelkie pytania i wsparcie w utrzymaniu diety)
- 31 dni diety w tym:
- 10 dni etapu 1 i 2
- 21 dni etapu 3
czyli ponad 100 przepisów przybliżających Cię do upragnionej sylwetki.
Po tym czasie możesz powtórzyć dietę bez opłat bądź wykupić nowe tygodnie diety.
W przypadku problemów z zamówieniem zadzwoń 609492936. Jeżeli nie lubisz kupować w sklepie, transakcje możemy przeprowadzić przez zwykły przelew - wtedy też proszę o kontakt.
Array
600,00 zł
Description

 

Dieta sirtuinowa i sirtuiny zyskują coraz większą popularność wśród naszych celebrytów. A wiadomo, że to co stosują znane osoby, z chęcią kopiują zwykli zjadacze chleba. Zrzucenie 3,5 kg w tydzień do najczęstszy slogan reklamujący dietę sirtfood. Na czym polega dieta adele i w jaki sposób zacząć ją stosować ?

Dieta sirtfood na czym polega, dieta Adele na czym polega

Dieta sirtfood polega na wprowadzeniu do codziennej diety, określonych produktów, które są bogate w polifenole. Polifenole to z kolei prozdrowotne substancje występujące naturalnie w roślinach. Mają one działanie antyrodnikowe, obniżają cholesterol, przeciwdziałają pojawieniu się zmian nowotworowych. Działają także na sirtuiny (szczególnie resweratrol) czyli białka odpowiedzialne w naszych organizmach za hamowanie procesów starzenia i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Dodatkowo pierwsze 2 etapy sirtfood polegają na ograniczeniach kalorycznych, które również indukują działanie sirtuin. Produkty, które warto stosować w diecie sirtuinowej to jabłka, owoce cytrusowe, czerwone wino, gryka, orzechy włoskie, gorzka czekolada, pietruszka, kapary, jagody, zielona herbata, soja, truskawki, oliwa z oliwek, czerwona cebula, jarmuż. Przykładem posiłku sirtfood może być mój przepis na antygrypinę. Dieta adele na pewno pobudzi  sirtuiny do działania, a przy okazji zwiększy Waszą odporność!

Etapy diety sirtfood

Dieta sirtuinowa składa się z 3 etapów. Pierwszy i drugi są stosunkowo krótkie, 3 etap to już zmiana na całe nasze życie. Pierwszy etap jest najtrudniejszy. Szczególnie, że zachodzi tutaj konieczność wprowadzenia bardzo dużych restrykcji kalorycznych. W etapie 1 kaloryczność ograniczona jest aż do 1000kcal. Co dodatkowo pobudza sirtuiny. Jeżeli nie wiesz jakie jest twoje podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne i nie wiesz jak je obliczyć zapraszam tutaj. W etapie tym spożywa się jeden pełnowartościowy posiłek i od 2 do 3 koktajli warzywno-owocowych.

2 etap to zwiększenie kaloryczności diety do 1500kcal. Wprowadzamy także drugi pełnowartościowy posiłek i nasza dieta składa się teraz z 2 posiłków pełnowartościowych oraz od 2 do 3 koktajli warzywno-owocowych.

3 etap nie wymusza na nas stosowania restrykcji kalorycznych, a jedynie wprowadzania do codziennych posiłków produktów pobudzających działanie białek sir, które to wymieniłem powyżej. Jednakże dla lepszego efektu warto wprowadzić tutaj również ograniczenie kalorii.

Dieta Sirtfood opinie

Opinie o diecie sirtfood przekazywane mi przez moich klientów są bardzo pozytywne. Opinie o diecie sirt podkreślają łatwość przygotowywania posiłków, świetny smak potraw i zdecydowaną poprawę samopoczucia. 

Dieta sirtfood efekty

Dieta sirtuinowa jest reklamowana jako dieta, w której można zrzucić 3,5kg tłuszczu w tydzień. Bardzo duże restrykcje kaloryczne w pierwszych 2 tygodniach mogą przyczyniać się do szybkiej utraty wagi, jednakże nie będzie to spadek samej tkanki tłuszczowej. Spadnie również glikogen i woda w nim zmagazynowana - nie jest to proces negatywny. Krótki czas stosowania 2 pierwszych etapów nie wpływa negatywnie na nasz organizm. Dalsze etapy diety sirtuinowej nie przewidują restrykcji kalorycznych. A to właśnie ograniczenie kaloryczności diety jest jedynym powodem dlaczego nasza waga spada. Idealnym rozwiązaniem byłoby stosowanie 3 etapu diety w połączeniu z delikatnym ograniczeniem kaloryczności diety. Połączenie ograniczenia kaloryczności diety adele i produktów sirtuinowych na pewno pozytywnie wpłynie na efekty stosowania diety. I tę modyfikację stosuje we własnej wersji diety sirtfood.

Zapraszam do zakupu mojej zmodyfikowanej 31 dniowej diety sirtuinowej. Kupując dietę otrzymujesz: moją opiekę online przec cały okres diety (odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące diety oraz motywacja do jej utrzymania), 10 dni diety etapu 1 i 2 oraz 3 tygodnie diety etapu nr 3. Łącznie ponad 100 przepisów przybliżających Cię do upragnionej sylwetki. Po tym czasie możesz powtórzyć dietę bez opłat bądź wykupić nowe tygodnie diety.

Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Kliknij tutaj bądz zadzwoń 609492936

 Zobacz metamorfozy klientów stosujących moje diety