Diety Odchudzajace4
PrintButton

Diety odchudzające

Zacznij działać już dziś !
Array
150,00 zł
Description

Dieta odchudzająca i diety odchudzające

Dieta odchudzająca mojego autorstwa jest dietą mocno zindywidualizowaną. Jest tworzona specjalnie pod Ciebie. Wypełniony formularz, w którym określasz swoje preferencje żywieniowe, stan zdrowia, stosowane leki lub suplementy pozwoli mi na dokładne ułożenie  diety odchudzającej, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Na pewno nie pojawią się w niej produkty, których nie lubisz. Wprowadzenie suplementacji również jest Twoją decyzją.  W moich dietach stosuje dwie bardzo ważne zasady. Po pierwsze: "aby chudnąć, trzeba jeść". Nie  można przecież chodzić głodnym na diecie. Zbyt mała ilość jedzenia to najprostszy sposób, aby z redukcji kilogramów zrezygnować. Dieta 1000 czy 1200 kcal to mit. Nie przyniesie dobrych rezultatów, przeciwnie - spowolni tempo metabolizmu Twojego organizmu. Po drugie dieta odchudzająca musi być smaczna. Tutaj  chciałbym wspomnieć o łatwości przygotowania posiłków. Aby dieta była smaczna, nie trzeba spędzać połowy dnia w kuchni. Przygotowanie posiłków na cały dzień zajmuje maksymalnie godzinę. A każdy dzień z diety spokojnie można powtórzyć dwukrotnie, co jeszcze mocniej zredukuje ilość czasu spędzonego w kuchni w tygodniu. Jak widzisz moje diety odchudzające na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom.

Jedna dieta odchudzająca  składa się u mnie z 7 dni. Możesz ją co tydzień powtarzać lub wykupić większą ilość tygodni diety. Wystarczy zmienić liczbę tygodni diety plusikiem na górze strony. Jeżeli myślisz o dłuższej współpracy proponuje skorzystać z 13 tygodniowej Diety Rotacyjnej - kliknij, aby dowiedzieć się o niej więcej.

Nie wiesz jak zamówić diety odchudzające? Sprawdź w poradniku umieszczonym w zakładce dietetyk online – kliknij aby przejść do poradnika.

Możesz również zadzwonić i chętnie odpowiem na wszelkie pytania 609492936. Pytanie można również zadać poprzez formularz na stronie kontaktowej.

Jak schudnąć 5kg ?

Jak schudnąć 5kg to drugie najczęściej pojawiające się pytanie w moim gabinecie. Taka ilość kilogramów nie jest trudną do wykonania sprawą. Średni czas schudnięcia 5kg (w zależności od stopnia otyłości) zajmuje moim klientom około 1 do 1,5 miesiąca. Oczywiście przy wadze ciała powyżej 100kg; kilogramy spadają trochę szybciej. Zatem jak schudnąć 5kg ? – Zacząć ze mną już dzisiaj współpracować!

Jak schudnąć 10kg ?

Jak schudnąć 10kg to właśnie to najczęściej zadawane mi pytanie. Średni czas redukcji 10kg to około 2 do 2,5 miesiąca. To co najważniejsze to odpowiednia kaloryczność. Beż niej ryzyko efektu jo-jo po zakończeniu diety diametralnie rośnie. Aby temu przeciwdziałać należy umiejętnie dobrać kaloryczność, opierając się na Twoich indywidualnych cechach. Zbyt szybkie odchudzanie mocno obciąża wątrobę, może powodować rozstępy oraz wiotkość skóry. Dlatego też doskonałym dopełnieniem zmiany sposobu żywienia jest także zwiększenie aktywności fizycznej. Jestem również trenerem personalnym, dlatego mogę pomóc Ci ułożyć odpowiednie ćwiczenia. Jak schudnąć 10kg ?- Współpracując ze mną sprawie, że odchudzanie będzie szybkie i przyjemne.