Trener personalny Szczecin, Trening personalny Szczecin

Zapraszamy na treningi personalne w Szczecinie  na indywidualnej, klimatyzowanej, w pełni wyposażonej sali treningowej. Jeżeli jesteś spoza Szczecina, możemy wprowadzić treningi personalne online za pomocą videokomunikatora np skype (kliknij, aby dowiedzieć się więcej o treningach online)

Trener personalny Szczecin Jakub Piotrowski

Wstydzisz się trenować w klubie fitness? Denerwuje Cię duża liczba osób na siłowni? Chcesz trenować w spokoju, tylko pod opieką trenera? Znaleźliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zapraszam do Treningów personalnych na naszej indywidualnej sali ćwiczeń, na której będziesz tylko Ty i Twój trener. Na sali wykonasz dokładnie takie same ćwiczenia, na takich samych przyrządach i maszynach jak na siłowni. Pamietajcie treningi personalne nie wyglądają jak na amerykańskich programach rozrywkowych. Trening personalny zawsze jest dostosowywany pod klienta, a nie odrotnie

Sala jest stworzona dla:

  • Dla wszystkich niezależenie od wieku. Treningi można zacząć już od 10 roku życia ( w fitness clubach najczęściej istnieją ograniczenia co do wieku i treningi młode osoby mogą zacząć dopiero po ukończeniu 15 roku życia – z nami mogą nawet dziś! )
  • Mam z małymi dziećmi (na trening można zabrać ze sobą dziecko)
  • Osób o bardzo słabej kondycji ( jesteśmy od tego, aby Twoją kondycję zbudować, trening ma być przyjemnością, a nie przysłowiową orką)
  • Osób z bardzo dużą otyłością. Mamy doświadczenie z osobami plus 150kg
  • Wszystkich innych chcących poprawić swą formę i sylwetkę :)

IMG 20200313 153542 01 Maly Min 1

Trening Personalny Szczecin Salka 1 Min

 Trening Personalny Szczecin Salka 2 Min

Trening Personalny Szczecin Salka 3 Min

 

Trener Pesonalny Szczecin Jakub Piotrowski

Trener personalny Jakub Piotrowski

Zapraszam na indywidualne treningi personalne w Szczecinie. Trening personalny, który zostanie połączony z odpowiednią dietą, jest najszybszym i najbardziej skutecznym sposobem na uzyskanie zdrowego i sprawnego ciała. Podczas zajęć motywuję do zwiększonego wysiłku, a także czuwam nad tym, aby ćwiczenia były bezpieczne dla ćwiczącego oraz przynosiły jak najlepsze efekty. Tak jak wspomniałem wcześniej, treningi można zacząć nawet jeżeli ma się kompletny brak kondycji. Nie należy się ich bać, nie będą one wygladać jak rodem z amerykańskich programów rozrywkowych, gdzie ćwiczący niemalże mogą wyzionąć ducha przez kata trenera. 

Jestem trenerem już od 10 lat. Od ponad 5 lat po ukończeniu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego prowadzę także swój gabinet dietetyczny. Nasze wspołne treningi personalne będą dla Ciebie przyjemne i bezpieczne. Plany treningowe układam zawsze pod konkretną osobę, dostosowując je do możliwości zdrowotnych i kondycyjnych - inaczej będą wyglądały spotkania dla osób chcących zrzucić kilogramy, a inaczej dla tych chcących nabrać masy. Także trening dla osoby, która dotychczas unikała aktywności fizycznej, nie będzie tak samo intensywny jak u osób które na codzień uprawiają sport. Nie musisz obawiać się, że jesteś za słaby/a, żeby zacząć ćwiczyć. Po to właśnie zaczynamy ćwiczyć żeby zbudować Twoją kondycję. Moi klienci, z którymi zaczynam ćwiczenia na siłowni często waża po 140 czy 160kg. Nie trzeba również najpierw chudnąć, aby podjąć treningi (jest to jeden z najczęściej popełnianych błędów przez klientów). Właśnie wprowadzenie treningów personalnych połączonych z dietą przyspieszy zarówno proces odchudzania jak i budowania masy miesniowej. Jako trener osobisty dbam o to, aby treningi nie były nudne, a każda minuta była wykorzystana w maksymalnym stopniu. Jestem pewien, że nasze wspólne ćwiczenia sprawią, że aktywność fizyczna będzie Twoją ulubioną formą spędzania wolnego czasu. 

Cennik treningów personalnych 

 

1 Trening personalny* 200 zł
4 Treningi personalne 800 zł
8 treningów personalnych 1600zł
12 treningów personalnych 2400 zł

 Cena w przypadku obecności 2 osób na treningach ustalana indywidualnie (zniżka)

 * można wykupić tylko jeden pojedyńczy trening, kolejne treningi trzeba wykupić w pakiecie (co najmniej 4)

 

 Sprzęt dostępny na salce to:
■ ławeczka
■ stojaki
■ rowerek
■ rowerek rehabilitacyjny, gdzie siłą napędową są ręce
■ sztangi
■ ketle
■ hantle
■ gumy
■ piłki
■ bosu
■ wyciąg górny i dolny
■ rura poledance
■ koło aerial hoop

Pamiętaj, że ważnym uzupełnieniem treningów jest dieta, którą możemy dla Ciebie specjalnie ułożyć