x 

Twój koszyk jest pusty

Trener personalny Jakub Piotrowski

Trener personalny Jakub Piotrowski

Zapraszam na indywidualne treningi. Trening personalny, który zostanie połączony z odpowiednią dietą, jest najszybszym i najbardziej skutecznym sposobem na uzyskanie zdwowego i sprawnego ciała. Podczas zajęć motywuję do zwiększonego wysiłku, a także czuwam nad tym, aby ćwiczenia były bezpieczne dla ćwiczącego oraz przynosiły jak najlepsze efekty.

Plany treningowe układam zawsze pod konkretną osobę, dostosowując je do możliwości zdrowotnych i kondycyjnych - inaczej będą wyglądały spotkania dla osób chcących zrzucić kilogramy, a inaczej dla tych chcących nabrać masy. Inaczej podejdę do osoby, która dotychczas unikała aktywności fizycznej, a inaczej do tej, która na co dzień jest dość aktywna. Jako trener osobisty dbam o to, aby treningi nie były nudne, a każda minuta była wykorzystana w maksymalnym stopniu. Jestem pewien, że nasze wspólne ćwiczenia sprawią, że aktywność fizyczna będzie Twoją ulubioną formą spędzania wolnego czasu. 

 Zobacz film z naszych treningów:

 

trenerka personalna Patrycja MigdałTrenerka Patrycja Migdał
Możesz także rozpocząć trenowanie z Patrycją Migdał - naszą świetną trenerką, absolwentką wielu szkoleń i kursów o tematyce dietetycznej, jak również treningowej.

Ogromna kreatywność oraz empatia pomagają jej zrozumieć i dotrzeć do każdego klienta. Sprawi, że nie będziesz mógł/mogła doczekać się kolejnego treningu. Patrycja specjalizuje się zarówno w treningu siłowym, jak również funkcjonalnym. Swoją pasją dzieli się chętnie i trenuje osoby niezależnie od płci i wieku. Zacznij już dziś kontaktując się z nami za pomocą formularza kontaktowego

Pamiętaj, że na wspólne treningi możemy się umówić w Szczecinie (Monte Cassino 24), a także online (przejdź do szczegółów na temat układania diety i treningów online). W przypadku spotkań online w pierwszej kolejności zostaniesz poproszony/a o wypełnienie formularza lub umówimy się na videokonferencję, aby omówić szczegóły współpracy. Następnie będziemy się umawiać raz w tygodniu na omówienie efektów na podstawie obwodów lub zdjęć, aby określić kolejne pany dietetyczne oraz treningowe. Mozliwy jest również trening personalny online poprzez skype lub inny videokomunikator.