Trener Pesonalny Szczecin Jakub Piotrowski

Zapraszamy na treningi z naszymi trenerami (Jakub i Patrycja) w siłowni MCFIT lub naszej indywidualnej Sali treningowej.

Trener personalny Szczecin Jakub Piotrowski

Zapraszam na indywidualne treningi personalne. Trening personalny, który zostanie połączony z odpowiednią dietą, jest najszybszym i najbardziej skutecznym sposobem na uzyskanie zdwowego i sprawnego ciała. Podczas zajęć motywuję do zwiększonego wysiłku, a także czuwam nad tym, aby ćwiczenia były bezpieczne dla ćwiczącego oraz przynosiły jak najlepsze efekty.

Jestem trenerem już od 10 lat. Od ponad 5 lat po ukończeniu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego prowadzę także swój gabinet dietetyczny. Nasze wspołne treningi będą dla Ciebie przyjemne i bezpieczne. Plany treningowe układam zawsze pod konkretną osobę, dostosowując je do możliwości zdrowotnych i kondycyjnych - inaczej będą wyglądały spotkania dla osób chcących zrzucić kilogramy, a inaczej dla tych chcących nabrać masy. Także trening dla osoby, która dotychczas unikała aktywności fizycznej, nie będzie tak samo intensywny jak u osób które na codzień uprawiają sport. Nie musisz obawiać się, że jesteś za słaby/a, żeby zacząć ćwiczyć. Po to właśnie zaczynamy ćwiczyć żeby zbudować Twoją kondycję. Moi klienci, z którymi zaczynam ćwiczenia na siłowni często waża po 140 czy 160kg. Nie trzeba również najpierw chudnąć, aby podjąć treningi (jest to jeden z najczęściej popełnianych błędów przez klientów). Właśnie wprowadzenie treningów połączonych z dietą przyspieszy zarówno proces odchudzania jak i budowania masy miesniowej. Jako trener osobisty dbam o to, aby treningi nie były nudne, a każda minuta była wykorzystana w maksymalnym stopniu. Jestem pewien, że nasze wspólne ćwiczenia sprawią, że aktywność fizyczna będzie Twoją ulubioną formą spędzania wolnego czasu. 

Na wspólne treningi możemy się umówić w Szczecinie w siłowni MCFIT (najlepsza w Szczecinie). Jeżeli wolisz trenować na indywidualnej sali treningowej lub z kobietą - serdecznie zapraszam na treningi z Patrycją. (Zjedź niżej aby dowiedzieć się więcej).

Wstydzisz się trenować w klubie fitness? Denerwuje Cię duża liczba osób na siłowni? Chcesz trenować w spokoju, tylko pod opieką trenera? Znaleźliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zapraszam do Treningów personalnych na naszej indywidualnej sali ćwiczeń, na której będziesz tylko Ty i Twój trener.

Sala jest stworzona dla:

  • Dla wszystkich niezależenie od wieku. Treningi można zacząć już od 10 roku życia ( w fitness clubach najczęściej istnieją ograniczenia co do wieku i treningi młode osoby mogą zacząć dopiero po ukończeniu 15 roku życia – z nami mogą nawet dziś! )
  • Mam z małymi dziećmi (można zabrać ze sobą dziecko w nosidełku)
  • Osób o bardzo słabej kondycji ( jesteśmy od tego, aby tę Twoją kondycję zbudować, trening ma być przyjemnością a nie przysłowiową orką)
  • Osób z bardzo dużą otyłością. Mamy doświadczenie z osobami plus 150kg

Salka Treningowa 1 Min

 Salka Treningowa 2 Min

Salka Treningowa 3 Min

Cennik treningów personalnych z Jakubem Piotrowskim

 

1 Trening personalny* 110 zł**
4 Treningi personalne 420 zł**
8 treningów personalnych 800 zł**
12 treningów personalnych 1200 zł**

 Cena w przypadku obecności 2 osób na treningach ustalana indywidualnie (zniżka)

 * można wykupić tylko jeden pojedyńczy trening, kolejne treningi trzeba wykupić w pakiecie (co najmniej 4)
** cena nie zawiera karnetu na siłownię 

 

 Zobacz film z naszych treningów:

 

Trenerka Personalna Szczecin

Trenerka personalna Szczecin Patrycja Migdał

Możesz także rozpocząć trenowanie z Patrycją Migdał - naszą świetną trenerką, absolwentką wielu szkoleń i kursów o tematyce dietetycznej, jak również treningowej.

Ogromna kreatywność oraz empatia pomagają jej zrozumieć i dotrzeć do każdego klienta. Sprawi, że nie będziesz mógł/mogła doczekać się kolejnego treningu. Patrycja specjalizuje się zarówno w treningu siłowym, jak również funkcjonalnym. Swoją pasją dzieli się chętnie i trenuje osoby niezależnie od płci i wieku. Dzięki temu, iż Patrycja trenuje również pole dance i aerial hoop, może do wspólnych treningów wporwadzić nowe ciekawe elementy niespotykane u innych trenerów. Patrycja zadba również o Twoje samopoczucie tak zbyś nigdy nie poczuł/a się na siłowni niekomfortowo. 

Zacznij już dziś kontaktując się z nami za pomocą formularza kontaktowego

 

 

 

Cennik treningów personalnych z Patrycją Migdał

 

1 Trening personalny* 110 zł**
4 Treningi personalne 420 zł**
8 treningów personalnych 800 zł**
12 treningów personalnych 1200 zł**

 Cena w przypadku obecności 2 osób na treningach ustalana indywidualnie (zniżka)

 * można wykupić tylko jeden pojedyńczy trening, kolejne treningi trzeba wykupić w pakiecie (co najmniej 4)
** cena nie zawiera karnetu na siłownię 

 

Treningi z naszymi trenerami mogą również obywać się online (przejdź do szczegółów na temat układania diety i treningów online). W przypadku spotkań online w pierwszej kolejności zostaniesz poproszony/a o wypełnienie formularza lub umówimy się na videokonferencję, aby omówić szczegóły współpracy. Następnie będziemy się umawiać raz w tygodniu na omówienie efektów na podstawie obwodów lub zdjęć, aby określić kolejne pany dietetyczne oraz treningowe. Możliwy jest również trening personalny online poprzez skype lub inny videokomunikator.

Już wychodzisz ?

Masz jakieś pytania ? - zapraszam do formularza kontaktowego - kliknij lub z chęcią odpowiem na wszelkie pytania pod nr telefonu 609492936

Nie lubisz dzwonić? Umów wizytę w gabinecie lub konsultację online poprzez serwis Znanylekarz.pl klikając obrazek poniżej.

Jakub Piotrowski - ZnanyLekarz.pl

Zapraszam również do lektury mojego bloga dietetycznego

Kontakt

Dietetyk w Szczecinie Jakub Piotrowski

Adres: Jarowita 9a/1, 70-501 Szczecin
Telefon: 609 492 936

kontakt@dietetykwszczecinie.pl