Dietetyk W Szczecinie M
 x 

Twój koszyk jest pusty

Zapraszamy na treningi w Szczecinie  na indywidualnej w pełni wyposażonej sali treningowej. Jeżeli jesteś spoza Szczecina, możemy wprowadzić treningi personalne online za pomocą videokomunikatora np skype (kliknij, aby dowiedzieć się więcej o treningach online)

Trener personalny Szczecin Jakub Piotrowski i Patrycja Migdał

Wstydzisz się trenować w klubie fitness? Denerwuje Cię duża liczba osób na siłowni? Chcesz trenować w spokoju, tylko pod opieką trenera? Znaleźliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zapraszam do Treningów personalnych na naszej indywidualnej sali ćwiczeń, na której będziesz tylko Ty i Twój trener.

Sala jest stworzona dla:

  • Dla wszystkich niezależenie od wieku. Treningi można zacząć już od 10 roku życia ( w fitness clubach najczęściej istnieją ograniczenia co do wieku i treningi młode osoby mogą zacząć dopiero po ukończeniu 15 roku życia – z nami mogą nawet dziś! )
  • Mam z małymi dziećmi (na trening można zabrać ze sobą dziecko)
  • Osób o bardzo słabej kondycji ( jesteśmy od tego, aby Twoją kondycję zbudować, trening ma być przyjemnością, a nie przysłowiową orką)
  • Osób z bardzo dużą otyłością. Mamy doświadczenie z osobami plus 150kg
  • Wszystkich innych chcących poprawić swą formę i sylwetkę :)

Trening Personalny Szczecin Salka 1 Min

 Trening Personalny Szczecin Salka 2 Min

Trening Personalny Szczecin Salka 3 Min

 

Nasi trenerzy:

Trener Pesonalny Szczecin Jakub Piotrowski

Trener personalny Jakub Piotrowski

Zapraszam na indywidualne treningi personalne. Trening personalny, który zostanie połączony z odpowiednią dietą, jest najszybszym i najbardziej skutecznym sposobem na uzyskanie zdwowego i sprawnego ciała. Podczas zajęć motywuję do zwiększonego wysiłku, a także czuwam nad tym, aby ćwiczenia były bezpieczne dla ćwiczącego oraz przynosiły jak najlepsze efekty.

Jestem trenerem już od 10 lat. Od ponad 5 lat po ukończeniu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego prowadzę także swój gabinet dietetyczny. Nasze wspołne treningi będą dla Ciebie przyjemne i bezpieczne. Plany treningowe układam zawsze pod konkretną osobę, dostosowując je do możliwości zdrowotnych i kondycyjnych - inaczej będą wyglądały spotkania dla osób chcących zrzucić kilogramy, a inaczej dla tych chcących nabrać masy. Także trening dla osoby, która dotychczas unikała aktywności fizycznej, nie będzie tak samo intensywny jak u osób które na codzień uprawiają sport. Nie musisz obawiać się, że jesteś za słaby/a, żeby zacząć ćwiczyć. Po to właśnie zaczynamy ćwiczyć żeby zbudować Twoją kondycję. Moi klienci, z którymi zaczynam ćwiczenia na siłowni często waża po 140 czy 160kg. Nie trzeba również najpierw chudnąć, aby podjąć treningi (jest to jeden z najczęściej popełnianych błędów przez klientów). Właśnie wprowadzenie treningów połączonych z dietą przyspieszy zarówno proces odchudzania jak i budowania masy miesniowej. Jako trener osobisty dbam o to, aby treningi nie były nudne, a każda minuta była wykorzystana w maksymalnym stopniu. Jestem pewien, że nasze wspólne ćwiczenia sprawią, że aktywność fizyczna będzie Twoją ulubioną formą spędzania wolnego czasu. 

Jeżeli wolisz trenować na naszej indywidualnej sali treningowej  z kobietą - serdecznie zapraszam na treningi z Patrycją. (Zjedź niżej  lub kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej).

 

Cennik treningów personalnych 

 

1 Trening personalny* 110 zł
4 Treningi personalne 420 zł
8 treningów personalnych 800 zł
12 treningów personalnych 1200 zł

 Cena w przypadku obecności 2 osób na treningach ustalana indywidualnie (zniżka)

 * można wykupić tylko jeden pojedyńczy trening, kolejne treningi trzeba wykupić w pakiecie (co najmniej 4)

 

Trenerka Personalna Szczecin

Trenerka personalna Szczecin Patrycja Migdał

Możesz także rozpocząć trenowanie z Patrycją Migdał - naszą świetną trenerką, absolwentką wielu szkoleń i kursów o tematyce dietetycznej, jak również treningowej. Patrycja zdobyła również 2 miejsce w kategorii bikini fitnes na debiutach kulturystycznych.

Ogromna kreatywność oraz empatia pomagają jej zrozumieć i dotrzeć do każdego klienta. Sprawi, że nie będziesz mógł/mogła doczekać się kolejnego treningu. Patrycja specjalizuje się zarówno w treningu siłowym, jak również funkcjonalnym. Swoją pasją dzieli się chętnie i trenuje osoby niezależnie od płci i wieku. Dzięki temu, iż Patrycja trenuje również pole dance i aerial hoop, może do wspólnych treningów wporwadzić nowe ciekawe elementy niespotykane u innych trenerów. Patrycja zadba również o Twoje samopoczucie tak zbyś nigdy nie poczuł/a się na siłowni niekomfortowo. 

Zacznij już dziś kontaktując się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie 609492936. 

Cennik treningów personalnych z Patrycją Migdał

1 Trening personalny* 110 zł
4 Treningi personalne 420 zł
8 treningów personalnych 800 zł
12 treningów personalnych 1200 zł

 

 

Cena w przypadku obecności 2 osób na treningach ustalana indywidualnie (zniżka)

 * można wykupić tylko jeden pojedyńczy trening, kolejne treningi trzeba wykupić w pakiecie (co najmniej 4)
 

 

 Zobacz film z naszych treningów:

 

Trening personalny online 

Trener personalny online to dla Ciebie idealne rozwiązanie, jeżeli nie możesz przyjechać do nas na trening ze względu na brak czasu lub zbyt dużą odległość.  Treningi z naszymi trenerami (Patrycja i Jakub) mogą również odbywać się online.

W przypadku spotkań online w pierwszej kolejności zostaniesz poproszony/a o wypełnienie formularza lub umówimy się na videokonferencję, aby omówić szczegóły współpracy. Nasze wspólne treningi online będą odbywały się poprzez skype lub inny videokomunikator. Jaka ilość treningów przynosi dobre efekty? Minimum to 2 dni treningów personalnych online w tygodniu .Ideałem są 3 treningi w tygodniu. Jedyny sprzęt, który będzie niezbędny do Twoich treningów to hantle i kamera w telefonie lub kamera internetowa. Treningi odbywają się w godzinach od 8 do 21 po wcześniejszym ustaleniu wspólnego grafiku. Podczas treningu, który trwa 60 minut (pierwsze dwa, trzy treningi mogą być nieco krótsze, aby się nie przetrenować i dobrze przygotować organizm na późniejszy wysiłek) trener jest tylko i wyłącznie do Twojej dyspozycji. Trener najpierw pokaże jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, a następnie będzie czuwał nad poprawną techniką wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń. Zadba również o odpowiednie ćwiczenia dla Twojego aktualnego stanu zdrowia i kondycji, bo o dziwo - co za dużo to niezdrowo. Kliknij, aby wykupić treningi online. Jeżeli masz jakieś pytania to zapraszam do kontaktu.

Pamiętaj, że ważnym uzupełnieniem treningów jest dieta, którą możemy dla Ciebie specjalnie ułożyć

 

Już wychodzisz ?

Masz jakieś pytania ? - zapraszam do formularza kontaktowego - kliknij lub z chęcią odpowiem na wszelkie pytania pod nr telefonu 609492936

Nie lubisz dzwonić? Umów wizytę w gabinecie lub konsultację online poprzez serwis Znanylekarz.pl klikając obrazek poniżej.

Jakub Piotrowski - ZnanyLekarz.pl

Zapraszam również do lektury mojego bloga dietetycznego

Kontakt

Dietetyk w Szczecinie Jakub Piotrowski

Adres: Jarowita 9a/1, 70-501 Szczecin
Telefon: 609 492 936

kontakt@dietetykwszczecinie.pl