Dietetyk W Szczecinie M
 x 

0

Najlepsza i najskuteczniejsza DIETA to... Dieta rotacyjna

3 miesięczny Rotacyjny Plan Dietetyczny Piotrowskiego to - co tydzień nowa dieta, a co 2 tygodnie zmiana jej filozofii. Łącznie 13 tygodni diet 455 przepisów. Maksymalne ukierunkowanie na efekty. Pamiętaj Plan jest układany specjalnie pod Ciebie, jeżeli czegoś nie lubisz to nie będzie tego w diecie. Przez cały okres diety jestem do Państwa dyspozycji aby rozwiewać nawet najmniejsze wątpliwości. U mnie klient nigdy nie zostaje sam.

Nowość !! Plan można zakupić na raty - więcej informacji:
https://www.payu.pl/payu-raty-dla-Ciebie

Jesteś znudzony mało urozmaiconą dietą. Nie bawi cię spędzanie całego dnia na jednym liściu sałaty? Czas to zmienić. Dieta rotacyjna do idealne rozwiązanie Naukowo udowodnione jest, że aby chudnąć trzeba jeść. Czas skończyć z głodowaniem i zacząć redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej jedząc smaczne i proste do przygotowania posiłki. Stosując Rotacyjny Plan Dietetyczny na pewno osiągniesz sukces w łatwy i przyjemny sposób. Jest to najlepsza dieta na płaski brzuch !

Zobacz film o Rotacyjnym Planie Dietetycznym:

Etapy planu rotacyjnego:

Plan Rotacyjny

3 miesięczny Rotacyjny Plan Dietetyczny składa się z kilku etapów, z których każdy ma za zadanie pozytywnie zaskakiwać Twój organizm, pomagając mu gubić tłuszcz.

1.       Etap adaptacji:

Jest to łagodne rozpoczęcie diety. Zaczynamy przyzwyczajać Twój organizm do stosowania nowych zdrowych nawyków. Delikatnie ograniczmy kaloryczność a Twój organizm zaczyna spalać tłuszcz. Jest to etap zwykłej zróźnicowanej zbilansowanej diety.

2.       Etap Rotacji:

W wielu badaniach wykazano, że diety z obniżoną zawartością węglowodanów (tzw. Low Carb) działają dużo lepiej dla Twojego organizmu niż diety z obniżona zawartością tłuszczu (tzw. Low Fat). Właśnie tę zależność wykorzystujemy w tym etapie dodatkowo zmieniając ilość węglowodanów każdego dnia. Codzienna zmienność ilości węglowodanów pozytywnie zaskakuje nasz organizm.

4.       Etap diety tłuszczowej

Głównym błędem osób będących na diecie jest ograniczanie ilości tłuszczu. A tak na prawdę jest on nam niezbędny. To z niego powstają wszystkie hormony odpowiedzialne za regulowanie tempa metabolizmu naszego organizmu. Więc ograniczenie go w diecie może przynieść tylko negatywne skutki

5.       Ketottydzień:

Najtrudniejszy z etapów diety trwający tylko tydzień. W tym etapie bardzo mocno obniżamy kaloryczność,  rezygnując w całości z podaży węglowodanów z produktów takich jak: pieczywo, makaron, ryż czy też kasze.   

6.       2 Etap diety tłuszczowej:    

Obniżamy kaloryczność poniżej wartości adaptacji, zwiększając tym samym kaloryczność diety względem ketotygodnia. Ważna jest tutaj indywidualizacja kaloryczności specjalnie dla Ciebie. Zbyt duże obniżenie kaloryczności może przynieść skutki odwrotne od oczekiwanych spadek metabolizmu i zahamowanie spalania tkanki tłuszczowej.

7.      2 Etap rotacji węglowodanami

Podwyższamy kaloryczność diety lekko poniżej Twojego zapotrzebowania kalorycznego, które zostanie osiągnięte w ostatnim etapie – wyjscia z diety

8.       Wyjście z diety

Ustalamy zerowy bilans kaloryczny, potrzebny do utrzymania prawidłowej sylwetki. Zostajemy jednakże przy wszystkich zdrowych nawykach żywieniowych, których Twój organizm nauczył się podczas stosowania Rotacyjnego Planu Dietetycznego Piotrowskiego. W razie potrzeby powtarzamy poprzednie kroki, bez dodatkowych opłat.

Zobacz metamorfozy osób stosujących mój Rotacyjny Plan Dietetyczny

Dieta rotacyjna - TYLKO TERAZ ZA 3 MIESIĘCZNĄ DIETĘ  Online wraz z prowadzeniem online zapłacisz 1800ZŁ. Cena dla Par to tylko 2500zł (Pamiętaj, przez cały okres wspołpracy służę radą i pomocą).

Nowość !! Plan można zakupić na raty - więcej informacji:
https://www.payu.pl/payu-raty-dla-Ciebie

Jak również w 2 ratach płatnych miesiąć po miesiącu u mnie - proszę wtedy o kontakt (609492936).  

Kup online:

Lub wybierz wizytę w gabinecie i korzystaj z mega promocji (6 wizyt kontrolnych gratis) 

TYLKO TERAZ ZA 3 MIESIĘCZNĄ DIETĘ wraz z wizytami konrolnymi w gabinecie zapłacisz 1900ZŁ !!!!!!!

Kliknij aby się ze mną skontaktować

 

 

 

Już wychodzisz ?

Masz jakieś pytania ? - zapraszam do formularza kontaktowego - kliknij lub z chęcią odpowiem na wszelkie pytania pod nr telefonu 609492936

Nie lubisz dzwonić? Umów wizytę w gabinecie lub konsultację online poprzez serwis Znanylekarz.pl klikając obrazek poniżej.

Jakub Piotrowski - ZnanyLekarz.pl

Zapraszam również do lektury mojego bloga dietetycznego

Kontakt

Dietetyk w Szczecinie Jakub Piotrowski

Adres: Jarowita 9a/1, 70-501 Szczecin
Telefon: 609 492 936

kontakt@dietetykwszczecinie.pl