Diety Odchudzajace4
PrintButton

Diety odchudzające, czyli jak szybko schudnąć

Kup moją dietę online już dziś. Jeden tydzień diety możesz kilka razy powtórzyć. Możesz również wykupić więcej tygodni diety klikając plus przy cenie. Jest to dużo lepsze rozwiązanie, ze względu na zamianę różnorodności diety. Możesz skorzystać również z opcji premium czyli mojego rotacyjnego planu dietetycznego. Chcesz dowiedzieć się więcej o szybkim odchudzaniu - przeczytaj poniższe informacje.
Zacznij działać już dziś !
W przypadku problemów z zamówieniem zadzwoń 609492936. Jeżeli nie lubisz kupować w sklepie, transakcje możemy przeprowadzić przez zwykły przelew - wtedy też proszę o kontakt.
Array
150,00 zł
Description

Dieta odchudzająca i diety odchudzające jak schudnąć?

Dieta odchudzająca czyli dieta redukcyjna mojego autorstwa jest dietą mocno zindywidualizowaną. Jest tworzona specjalnie pod Ciebie. Wypełniony formularz, w którym określasz swoje preferencje żywieniowe, stan zdrowia, stosowane leki lub suplementy pozwoli mi na dokładne ułożenie diety odchudzającej, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Na pewno nie pojawią się w niej produkty, których nie lubisz. Wprowadzenie suplementacji również jest Twoją decyzją.  W moich dietach stosuje dwie bardzo ważne zasady. Po pierwsze: "aby chudnąć, trzeba jeść". Nie  można przecież chodzić głodnym na diecie.Taka dieta redukcyjna się nie uda. Zbyt mała ilość jedzenia to najprostszy sposób, aby z redukcji kilogramów zrezygnować. Dieta 1000 czy 1200 kcal to mit. Nie przyniesie dobrych rezultatów, przeciwnie - spowolni tempo metabolizmu Twojego organizmu. Po drugie dieta odchudzająca musi być smaczna. Tutaj  chciałbym wspomnieć o łatwości przygotowania posiłków. Aby dieta redukcyjna była smaczna, nie trzeba spędzać połowy dnia w kuchni. Przygotowanie posiłków na cały dzień zajmuje maksymalnie godzinę. A każdy dzień z diety spokojnie można powtórzyć dwukrotnie, co jeszcze mocniej zredukuje ilość czasu spędzonego w kuchni w tygodniu. Jak widzisz moje skuteczne diety odchudzające na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Czy dieta odchudzająca brzuch, uda, biodra jest możliwa? Niestety, nie ma możliwości odchudzania tylko z jednej partii ciała. Dlatego ważna jest aktywność fizyczna, która wspomoże ten proces.

Jedna dieta odchudzająca  składa się u mnie z 7 dni. Możesz ją co tydzień powtarzać lub wykupić większą ilość tygodni diety. Wystarczy zmienić liczbę tygodni diety plusikiem na górze strony. Jeżeli myślisz o dłuższej współpracy proponuje skorzystać z 13 tygodniowej Diety Rotacyjnej - kliknij, aby dowiedzieć się o niej więcej.

Nie wiesz jak zamówić skuteczne diety odchudzające? Sprawdź w poradniku umieszczonym w zakładce dietetyk online – kliknij aby przejść do poradnika  Możesz również zadzwonić i chętnie odpowiem na wszelkie pytania 609492936. Pytanie można również zadać poprzez formularz na stronie kontaktowej.

Poniższy poradnik znajduje zastosowanie w moich dietach:

Jak Szybko Schudnac 2Jak zdrowo szybko i skutecznie schudnąć?

Czy to w internecie czy telewizji czy w zwykłym programie czy też reklamie, z każdej strony bombarduje nas obraz idealnej sylwetki. Ogromna presja świetnej formy wymusiła powstanie „diet cud”, które w szybkim czasie powodują redukcję tkanki tłuszczowej. Od razu pojawiają się pytania jak schudnąć 5kg? Jak schudnąć 10kg. Najważniejsze pytanie to: jak schudnąć szybko? Niestety u osób chcących schudnąć szybko i stosujących drakońskie diety cud praktycznie zawsze pojawia się efekt jojo. Waga wraca do wartości sprzed diety, a niekiedy nawet ją przekracza. Co zrobić aby w zdrowym tempie, skutecznie a co najistotniejsze na zawsze pozbyć się dodatkowych kilogramów? Czy jest skuteczna dieta odchudzająca po 40 roku życia?

 

 

Czego unikać na diecie - Zdrowe odżywianie- zaczynamy !!!

Ograniczenie kaloryczności diety:

Wredna Kaloria 264x300

Pierwszą czynnością, którą należy zastosować, aby zdrowo i skutecznie schudnąć jest ograniczenie kaloryczności diety. Niestety tutaj popełnianych jest najwięcej błędów. Najczęściej obcinanie kalorii jest zbyt rygorystyczne. Stosowanie 600, 800 czy nawet 1000 kcal przyniesie skutki odwrotne od oczekiwanych. Tempo metabolizmu spadnie oraz rozpocznie się rozpad tkanki mięśniowej. W rezultacie po takim „odchudzaniu”, procentowa zawartość tkanki tłuszczowej, będzie jeszcze wyższa niż przed rozpoczęciem diety. Może się to wydawać dziwne, ale organizm aby schudnąć potrzebuje odpowiednio wysokiej podaży kalorii. Kluczową rolę odgrywa tutaj kinaza mTOR. Jest to enzym, który działa tylko wówczas, gdy substancje odżywcze i czynniki wzrostu są dla niego dostępne. Wtedy też aktywuje translację czyli proces syntezy (powstawania) białek, promując tym samym wzrost komórki i zwiększoną aktywność metaboliczną (przyspiesza metabolizm). Najskuteczniejszy redukcyjny przedział kaloryczności to 1300-1500kcal dla kobiet oraz 1800-2000 dla mężczyzn. Oczywiście wszystko powinno być ustalane indywidualnie, najlepiej przez wykwalifikowanego dietetyka.

Regularne spożywanie posiłków:

Bardzo ważnym krokiem jest wprowadzenie regularności w spożywaniu posiłków. W diecie redukcyjnej pierwszy posiłek powinien zostać zjedzony najpóźniej do godziny po przebudzeniu. Powstrzyma to „szalejący” nocny katabolizm czyli proces rozpadu białek, węglowodanów i tłuszczy. Spożywanie kolejnych posiłków w równych 3-4 godzinnych odstępach czasowych umożliwi utrzymanie stałego niskiego stężenia cukru we krwi. Przeciwdziała to gwałtownym skokom insuliny (hormonu odpowiedzialnego za gospodarkę węglowodanową, jak również metabolizm białek i tłuszczy – więcej można o niej przeczytać w moim poprzednim wpisie), które sprzyjają gromadzeniu się tkanki tłuszczowej. Zakaz jedzenia po 18 to tylko mit. Ostatni posiłek spokojnie można spożyć 1-2 godziny przed snem.

Zróżnicowane posiłki zmniejszają ig:

Fresh Food 300x199

Urozmaicone posiłki, z których każdy składa się zarówno z białek, węglowodanów i tłuszczów zagwarantują optymalny czas wchłaniania się substancji odżywczych. Na zmniejszenie tempa wchłanialności mają wpływ tłuszcze, a także błonnik zawarty w produktach roślinnych. Wchodzimy tutaj również z kolejnym pojęciem czyli indeksem glikemicznym w skrócie IG. Indeks glikemicznym mierzy jak szybko dana substancja podnosi poziom cukru we krwi. Im niższy indeks tym wolniej podnoszony jest poziom cukru, co jest dla nas bardzo korzystne. Każdy produkt ma swoje własne Ig. Jeden wyższe, a drugi niższe. Aby obliczyć Ig dla danego posiłku wyliczamy średnią co pokazuje, że produkty dodane do posiłku (posiadające niskie Ig) jak warzywa czy ryż mogą skutecznie obniżać poziom cukru we krwi.

Kaloria kalorii nierówna (skład posiłków)

Kaloria kalorii równa jest tylko pod względem energetycznym. 500 kcal z lodów zupełnie inaczej wpłynie na nasz organizm niż 500kcal pochodzących z warzyw. Dlatego tak ważny jest skład posiłków, które spożywamy. Przykłady:

  • Glukoza i fruktoza to dwa najpopularniejsze cukry proste. Jednakże działanie fruktozy jest dużo bardziej niekorzystne dla naszego organizmu. (W mniejszym stopniu hamuje poczucie głodu oraz promuje zwiększoną zawartość cukru we krwi, trójglicerydów oraz cholesterolu LDL)
  • Efekt termiczny żywności – każdy makroskładnik ma trochę inny szlak metaboliczny. Jedne są bardziej efektywne inne mniej. Co oznacza efektowność szlaku metabolicznego? Im bardziej efektywny szlak metaboliczny tym mniej energii wydzielanej jest w postaci ciepła podczas zachodzenia wszystkich procesów. I tak ze 100 kcal z białka uzyskuje się tylko 75 kcal, podczas gdy ze 100 kcal z tłuszczów aż 98 kcal.

Unikanie – czyli co warto ograniczać

386221 2 O 225x300

Ograniczanie alkoholu (1g czystego alkoholu ma aż 7kcalprawie tyle co 1g tłuszczu!!!!), produktów mocno przetworzonych (gotowych dań do odgrzewania, zupek chińskich, mixów przypraw czy sosów w proszku), zawierających duże ilości tłuszczów zwierzęcych (tłuste mięsa, słonina), czy cukrów prostych takich jak soki, napoje gazowane, ciastka czy cukierki ułatwi uzyskanie wymarzonej sylwetki. Unikać należy również smażenia naszych dań. Spożywanie smażonych potraw podnosi szanse uszkodzenia cholesterolu w organizmie z powodu powstawania wolnych rodników w smażonym pokarmie. „Uszkodzony” poprzez ROS – reaktywne formy tlenu (ang. reactive oxygen species) – cholesterol inicjuje zmiany miażdżycowe. Dużo lepszym rozwiązaniem jest więc duszenie, pieczenie lub gotowanie.

Aktywność fizyczna – uprawianie sportu

0907 Get Fit 300x300

Idealnym uzupełnieniem zmiany sposobu żywienia jest uprawianie sportu. Na początek wystarczy zwykły codzienny półgodzinny spacer. Świetnym rozwiązaniem jest podjęcie treningu siłowego na siłowni zakończonego aerobami czyli ćwiczeniami tlenowymi na bieżni, steperze czy rowerku. W tym wypadku ważne jest utrzymywanie odpowiedniego tętna przyspieszającego spalanie tłuszczu. Prosto można je obliczyć korzystając ze wzoru: [220-(wiek)]*0,7. Wartości, którą otrzymamy nie powinniśmy przekraczać, a jedynie trzymać się blisko niej.

Kobiety bardzo często boją się siłowni myśląc, że uzyskają szybko bardzo duża ilość mięśni. Jest to niemożliwe m.in. ze względu na niski poziom testosteronu. Tak więc drogie Panie nie musicie się tego obawiać. Dodatkowo większa zawartość mięśni w naszym organizmie, przyspieszy metabolizm ułatwiając nam utrzymanie prawidłowej wagi. Po osiągnięciu upragnionej sylwetki można stopniowo zwiększać kaloryczność wychodząc z ujemnego bilansu aż do osiągnięcia zerowego – odpowiedniego do naszego wzrostu, masy, wieku i aktywności fizycznej. Trzymając się powyższych zasad równocześnie spełnimy wszystkie normy zdrowego trybu życia. A stąd tylko krok do idealnej sylwetki.

Mogę pomóc Ci schudnąć

Jeżeli sam/a nie potrafisz poradzić sobie z dietą dzięki, której zdrowo i skutecznie schudniesz możesz skorzystać z moich usług. Kup moją dietę już dziś i zacznijmy Twoje odchudzanie.

Jak schudnąć 5kg ?

Jak schudnąć 5kg to drugie najczęściej pojawiające się pytanie w moim gabinecie. Taka ilość kilogramów nie jest trudną do wykonania sprawą. Średni czas schudnięcia 5kg (w zależności od stopnia otyłości) zajmuje moim klientom około 1 do 1,5 miesiąca. Oczywiście przy wadze ciała powyżej 100kg; kilogramy spadają trochę szybciej. Zatem jak schudnąć 5kg ? – Zacząć ze mną już dzisiaj współpracować!

 

Jak schudnąć 10kg ?

Jak schudnąć 10kg to właśnie to najczęściej zadawane mi pytanie. Średni czas redukcji 10kg to około 2 do 2,5 miesiąca. To co najważniejsze to odpowiednia kaloryczność. Beż niej ryzyko efektu jo-jo po zakończeniu diety diametralnie rośnie. Aby temu przeciwdziałać należy umiejętnie dobrać kaloryczność, opierając się na Twoich indywidualnych cechach. Zbyt szybkie odchudzanie mocno obciąża wątrobę, może powodować rozstępy oraz wiotkość skóry. Dlatego też doskonałym dopełnieniem zmiany sposobu żywienia jest także zwiększenie aktywności fizycznej. Jestem również trenerem personalnym, dlatego mogę pomóc Ci ułożyć odpowiednie ćwiczenia. Jak schudnąć 10kg ?- Współpracując ze mną sprawie, że odchudzanie będzie szybkie i przyjemne.