Dieta GM
PrintButton

Dieta GM

Kupując dietę GM otrzymujesz 4 tygodnie diety, w tym:
- 2 tygodnie diety GM
- 2 tygodnie diety podtrzymującej
Oba etapy można stosować zamiennie nawet przez 2 miesiące
Array
350,00 zł
Description

 

Dieta gm czyli dieta general motors

Dieta gm czy potocznie nazywana dietą general motors powstała 1985r. Rzekomo powstała na zlecenie departamentu rolnictwa rządu USA, jednakże była to tylko miejska legenda i tak naprawdę nie mamy wiedzy jak dieta gm powstała, Jest to kolejne dieta cud, która nie nadaje się do stosowania przez cały rok, a spadek wagi podczas jej stosowania może być krótkotrwały jeśli dieta nie jest stosowana pod opieką dietetyka. Jednakże nawet 7kg w 2 miesiące brzmi zachęcająco prawda?

Etapy diety general motors, dieta gm jadłospis, menu 

Dieta gm menu składa się z 7 dni, w których każdy jest osobnym etapem. Po okresie 5-7 dni jadlospis można powtórzyć. Poszczególne etapy diety gm wyglądają następująco :

 • 1 dzień diety
  W pierwszym dniu diety general motors dozwolone jest tylko jedzenie owoców. Wszystkich z wyjątkiem banana. W dowolnych ilościach.
 • 2 dzień diety
  Drugi dzień wygląda podobnie. Zamiast owoców jemy jednak same warzywa. Nie spożywamy tutaj jednak ziemniaków, batatów czy buraków. Ilości znowu są dowolne.
 • 3 dzień diety
  Trzeci dzień jest połączeniem dnia pierwszego i drugiego. Spożywamy zatem dowolne ilości warzyw i owoców z wyłączeniem bananów, ziemniaków, batatów i buraków
 • 4 dzień diety
  Tutaj jest już zupełnie inaczej. Jemy tylko banany (od 6 do 8 ) i pijemy chude mleko w ilości 3 szklanek dziennie
 • 5 dzień diety
  Należy zjeść 2 porcje po 300g wołowiny kurczaka lub chudej ryby. Dodatkowo można zjeść od 6 do 8 pomidorów. Wegetarianie mogą zastąpić mięso serkiem wiejskim.
 • 6 dzień diety
  Ponownie należy zjeść 2 porcje po 300g wołowiny kurczaka lub chudej ryby. Dodatkowo można zjeść dowolną ilość warzyw z wyłączeniem ziemniaków, batatów i buraków. Wegetarianie mogą zastąpić mięso
  serkiem wiejskim.
 • 7 dzień diety
  W siódmym dniu diety gm jemy dowolną ilość brazowego ryzu.Dodatkowo można zjeść dowolną ilość warzyw z wyłączeniem ziemniaków, batatów i buraków.

Bardzo ważną sprawą w stosowaniu diety gm jest picie wody. W każdym z 7 etapów diety należy spożywać jej co najmniej 8 szklanek dziennie, a w dniu 5 i 6 conajmniej 10. 

 

Dieta gm opinie i efekty

Według autorów dieta general motors powinna spowodować spadek 15 funtów w tydzień, czyli około 1 kg dziennie, oraz wzmocnić nasze naturalne możliwości spalania tkanki tłuszczowej. Dieta gm jest mocno restrykcyjna i aby wykorzystać jej pełen potencjał należy ściśle jej przestrzegać. Należy pamiętać, że wprowadzając taką dietę, nigdy nie będzie to 7kg czystego tłuszczu. Zawsze na wstępnym etapie odchudzania pozbywamy się glikogenu i wody w nim zmagazynowanej. W przypadku zbyt dużych restrykcji kalorycznych, może spadać nam także masa mięśniowa. Dlatego właśnie ważne jest stosowanie pomiędzy etapami diety gm, etapów diety podtrzymującej. 

Kup dietę i ciesz się efektami:

 

Kupując dietę GM otrzymujesz 4 tygodnie diety, w tym:
- 2 tygodnie diety GM
- 2 tygodnie diety podtrzymującej
Oba etapy można stosować zamiennie nawet przez 2 miesiące