Sposoby Na Chudnicie

Odchudzanie Szczecin

Jak szybko schudnąć, jak schudnąć w miesiąc 10kg, jak łatwo schudnąć? - to najczęściej pojawiające się pytania w mojej praktyce

Skuteczne odchudzanie wymaga kompleksowego i indywidualnego podejścia do klienta. Układanie diety na odchudzanie to dla mnie codziennosć. Tabletki na odchudzanie nie będą Ci potrzebne. Chcesz schudnąć z brzucha? Uzyskać szybko i na stałe zgrabą sylwetkę? Przejście na dietę odchudzającą nie oznacza konieczności ograniczenia jedzenia do 3 liści sałaty i głodowania. Nadmierne ograniczenie ilości kalorii może powodować skutki odwrotne do oczekiwanych - spowolnienie metabolizmu i efekt jo-jo po zakończonej diecie. Aby tego uniknąć, należy umiejętnie dostosować kaloryczność, opierając się na takich zmiennych jak płeć, wiek, waga i aktywność fizyczna. 

Najlepszym uzupełnieniem zmiany sposobu żywienia jest aktywność fizyczna. Początkowo wystarczy codzienny półgodzinny spacer. Świetnym rozwiązaniem jest podjęcie treningu siłowego na siłowni (zajmuję się również układaniem planów treningowych) zakończonego aerobami, czyli ćwiczeniami tlenowymi na bieżni, steperze czy rowerku. W tym wypadku ważne jest utrzymywanie odpowiedniego tętna przyspieszającego spalanie tłuszczu. Zwiększona zawartość mięśni w naszym organizmie przyspieszy metabolizm, ułatwiając nam utrzymanie prawidłowej masy ciała. Tylko wtedy próba odchudzania ma szansę zakończyć się sukcesem. 

Kobiety nie muszą obawiać się, że po kilku miesiącach ćwiczeń będą wyglądać jak kulturystki. Jest to niemożliwe z fizjologicznego punktu widzenia. Panie mają po prostu za niski poziom testosteronu, aby budować mięsnie w podobnym tempie jak mężczyźni.

Współpraca ze mną sprawi, że odchudzanie będzie szybkie i przyjemne. Zapraszam do mojego gabinetu w Szczecinie lub do konsultacji online w celu ułożenia diety. Dieta redukcyjna stworzona przeze mnie będzie nie tylko łatwa w stosowaniu, ale także smaczna i przystępna finansowo. Na mojej diecie redukcyjnej głód będzie obcym uczuciem, gdyż tak jak czesto powtarzam, "aby schudnąc trzeba jeść". Odchudzanie w Szczecinie nigdy nie było tak łatwe.

 

 

 

Już wychodzisz ?

Masz jakieś pytania ? - zapraszam do formularza kontaktowego - kliknij lub z chęcią odpowiem na wszelkie pytania pod nr telefonu 609492936

Nie lubisz dzwonić? Umów wizytę w gabinecie lub konsultację online poprzez serwis Znanylekarz.pl klikając obrazek poniżej.

Jakub Piotrowski - ZnanyLekarz.pl

Zapraszam również do lektury mojego bloga dietetycznego

Kontakt

Dietetyk w Szczecinie Jakub Piotrowski

Adres: Jarowita 9a/1, 70-501 Szczecin
Telefon: 609 492 936

kontakt@dietetykwszczecinie.pl