Kopia MEga Masa
PrintButton

Zaświadczenie od dietetyka do operacji bariatrycznej - Konsultacja dietetyczna przed operacją bariatryczną

Array
350,00 zł
Description

 Operacja BariatrycznaKonsultacja dietetyczna przed operacją bariatryczną - zaświadczenie od dietetyka do operacji bariatrycznej

Jeśli rozważasz przeprowadzenie operacji bariatrycznej, zapewne zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do tego kroku. Operacja bariatryczna to wielka decyzja, której nie podejmuje się lekkomyślnie. Kluczem do jej powodzenia jest nie tylko profesjonalizm chirurga, ale także odpowiednia dieta i przygotowanie pacjenta przed i po zabiegu. Potrzebny będzie Ci do tego dietetyk bariatryczny. Konsultacja może odbywać się online jak również w moim gabinecie w Szczecinie. 

Dlaczego warto skorzystać z mojej konsultacji? Podczas naszego spotkania jako dietetyk bariatryczny postaram się dostarczyć Ci niezbędnych informacji i narzędzi, które pomogą Ci w odpowiednim przygotowaniu do operacji oraz w zdrowym odżywianiu się po niej. A także otrzymasz zaświadczenie od dietetyka do operacji bariatrycznej.

Co zawiera moja oferta?

  1. Konsultacja Dietetyczna przed operacją bariatryczną. Telefoniczna lub przez dowolny komunikator. Jeżeli nie chcesz rozmawiać na żywo można również wypełnić specjalny formularz wysyłany na adres e-mail.
  2. Wywiad żywieniowy - Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Omówimy Twoje ulubione potrawy, posiłki, które spożywasz na co dzień, a także to, jakie produkty lubisz i których unikasz.
  3. Omówienie błędów żywieniowych - Zdradzę Ci tajniki zdrowego żywienia oraz wskażę najczęstsze pułapki, które mogą utrudnić Ci osiągnięcie sukcesu po operacji. Wspólnie przyjrzymy się błędom i znajdziemy sposób, aby ich unikać.
  4. Zalecenia dotyczące żywienia przed i po operacji - Otrzymasz konkretne wskazówki dostosowany do Twoich potrzeb. Dowiesz się, jakie produkty warto włączyć do diety przed operacją, a które są kluczowe dla regeneracji po zabiegu
  5. Analiza składu ciała - Jeżeli jesteś ze Szczecina istnieje możliwośc zrobienia analizy składu ciała w moim gabinecie

Po zakończeniu konsultacji uzyskasz zaświadczenie od dietetyka do operacji bariatrycznej

  • Zaświadczenie dietetyczne - Otrzymasz od mnie zaświadczenie o braku przeciwwskazań do operacji bariatrycznej, które będzie potwierdzeniem Twojego przygotowania do zabiegu.
  • Odpowiedzi na pytania w razie wątpliwości przez okres 30 dni

Decyzja o przeprowadzeniu operacji bariatrycznej to ważny krok w drodze do zdrowia i lepszego samopoczucia. Moim celem jest wsparcie Cię na każdym etapie tej podróży. Razem stworzymy indywidualny plan, który pozwoli Ci cieszyć się życiem pełnym energii i radości.

Zapraszam do kontaktu i umawiania się na konsultacje z dietetykiem bariatrycznym. Razem zadbamy o Twoją przyszłość w zdrowym ciele i duchu!

Zaświadczenie od dietetyka do operacji bariatrycznej wzór:

 Zaświadczenie Dietetyka Do Operacji Bariatrycznej Wzór